rzut od strony ogrodu na luksusową rezydencję na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicy Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie czterech pokoi na dwóch kondygnacjach. Budynek wzniesiony w 2011 roku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 1,29 mln złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zadbanej, 2766-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Metraż 321 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 4 019 zł. Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z dwustanowiskowym garażem, co z pewnością ucieszy osoby posiadające więcej niż jeden samochód. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z kompletnym wyposażeniem. Cena do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą:
na NIŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy:
kuchnię + wiatrołap + jadalnię + taras + łazienka + garaż + pomieszczenie gospodarcze + hol + salon
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy:
łazienkę + garderobę + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży spełnia warunki dopuszczające budowę na terenach zagrożonych żywiołami ekologicznymi (,,pływająca płyta”). W całej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zainstalowano wentylację mechaniczną tzw. rekuperacja. Gwarancją bezpieczeństwa dla domowników oraz ich dobytku jest całodobowy monitoring. Dużą zaletą jest także starannie wypielęgnowana działka wraz z bajkowym ogrodem. Wokół liczne nasadzenia. Dodatkowo na terenie działki znajdziemy:
– studnię głębinową
– drewniany budynek letniskowy
– drewutnię
– pomieszczenie gospodarcze.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal centrum rekreacyjnego, boiska sportowego oraz ścieżek rowerowych. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Szczegółowe informacje w biurze.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-841)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl