przestronne i komfortowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 1462-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie pięciu pokoi na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Metraż 320 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 2 438 zł. Cena – 780 000 złotych. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca nie tylko swoim przestronnym wnętrzem, komfortem i licznymi udogodnieniami (ogrzewanie podłogowe), ale również znakomitą lokalizacją w malowniczej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PIWNICA:
– garaż
PARTER:
– salon
– kuchnia
– 2 pokoje
– łazienka z wc
– wiatrołap
– taras
PIĘTRO:
– 2 pokoje
– sypialnia
– garderoba
– łazienka
– pralnia
– hol.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) napisz, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-2736)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl