okazała bryła ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Leszno

Rezydencja do sprzedaży Leszno

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Lesznie (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie ośmiu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 900 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 850 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 3 953 zł/mkw. przy metrażu 215 mkw. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostaje do negocjacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale. Świetnie nadaje się na prowadzenie w niej działalności gospodarczej, ale też stanowi ciekawą propozycję zakupu inwestycyjnego. Ogromny potencjał tkwi w zabytkowym charakterze, dużym metrażu oraz znakomitej lokalizacji w centrum. Właściciele aut docenią wolno stojący garaż na terenie posesji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją monumentalną bryłą w stylu kamienicy. Zainteresowanych zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji, a przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3617)

Kontakt:
e-mail: t.krasinska@wgn.pl