kameralny salon z eleganckim kominkiem w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Leszno

Rezydencja do sprzedaży Leszno

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Lesznie (wielkopolskie) za 410 000 złotych. Powierzchnia 140 metrów kwadratowych oraz wygodny rozkład 4 pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów luksusowej rezydencji na sprzedaż bez wątpienia można dodać wysoki standard, a także zagospodarowaną i znakomicie utrzymaną działkę o powierzchni 800 m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na 2 kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 2 929 złotych za metr kwadratowy.

Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń to kolejne zalety tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
na PARTERZE:
– salonu
– kuchnia
– jadalnia
PÓŁPIĘTRO
– sypialnia
– łazienka
PIĘTRO:
– 2 sypialnie
– wc.
Obok ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, na tej samej działce mieści się pomieszczenie gospodarcze.

Zapewniamy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą, obsługa formalnoprawna transakcji, efektywną oraz bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2156)

Kontakt:
e-mail: leszno1@wgn.pl