imponująca rozmachem bryła ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Leszno

Rezydencja do sprzedaży Leszno

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Lesznie (wielkopolskie) za 350 tysięcy złotych. Powierzchnia 140 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład pomieszczeń to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 450 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 2 500 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w doskonałej lokalizacji, w bezpiecznej, cichej okolicy, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM 0: łazienka + hol + kuchnia + wiatrołap + pokój/gabinet
POZIOM 1: 2 pokoje + łazienka + garderoba + antresola.

Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura w postaci:
– szkoły
– przedszkola
– przychodni zdrowia
– aptek
– banków
– bankomatów
– stacji benzynowej
– poczty
– punktów usługowo-handlowych
– sklepów.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup), skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania a także umów się na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (018-12)

Kontakt:
e-mail: p.smigielska@wgn.pl