widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Leszno (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Leszno (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Leszna (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (2 956 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 725 m2, a także ciekawa cena 940 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2018 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 318 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja do sprzedaż zachwyca swoim ogromnym potencjałem komercyjnym, bowiem perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie w niej elitarnego pensjonatu. Sprzyja temu urocza lokalizacja blisko jeziora oraz starannie wypielęgnowana działka z przepięknym ogrodem i tarasem. Wysokie tuje wokół działki zapewniają intymność. Luksusowa rezydencja do sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + wiatrołap + hall + wc + łazienka + garderoba + sypialnia + taras + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: pralnia + hall + siłownia + łazienka + 3 sypialnie.
W salonie mieści się przepiękny i stylowy biokominek.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z podwójnym garażem, co zaciekawi majętne osoby posiadające więcej aut. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3487)

Kontakt:
e-mail: w.gadek@wgn.pl