nowoczesne wnętrze salonu w luksusowej rezydencji na sprzedaż Leszno (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Leszno (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Leszna (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie 4 pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Mocnym atutem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 900 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 595 000 zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na 1 kondygnacji z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2016 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 3 258 zł/mkw. przy metrażu 182,65 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto nowoczesną bryłą oraz znakomitą lokalizacją w spokojnej okolicy. Nieopodal znajdziemy szkołę, przedszkole, kościół, sklep oraz restaurację. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż niezwykle ekonomiczna w eksploatacji. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE:
– strefa dzienna
– część wypoczynkowa
– aneks kuchenny
– spiżarnia
– salon
– jadalnia
– taras
– hol
– wc
– wiatrołap
– kotłowania
– garaż
– 3 sypialnie
– 2 garderoby
– łazienka.

Gwarancją bezpieczeństwa dla nowych właścicieli są solidne, trzyszybowe, antywłamaniowe okna PCV. Komfort użytkowania ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podnosi ogrzewanie podłogowe oraz centralny odkurzacz. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-278)

Kontakt:
e-mail: a.lorenz@wgn.pl