zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Leszno (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Leszno (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Leszna (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 431 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na dwóch kondygnacjach. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 1 341 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzy pięć pokoi. Powierzchnia 160 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 549 tys. złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posiada specjalnie wydzielone miejsce pod budowę basenu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się pieczołowicie wypielęgnowaną działką obsianą trawą i obsadzoną drzewami, krzewami i kwiatami.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
CZĘŚĆ DZIENNA (KONDYGNACJA 0):
– garaż
– hol
– łazienka/pokój kąpielowy
– gabinet
– kuchnia
– taras
– salon
CZĘŚĆ WYPOCZYNKOWA (KONDYGNACJA 1):
– łazienka
– 3 garderoby
– 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoim komfortowym wnętrzem, prestiżem, a także wyposażeniem.  Więcej informacji odnośnie tej luksusowej rezydencji na sprzedaż udzielę osobiście na prezentacji. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup luksusowej rezydencji. Przy sprzedaży zapewniamy bezpieczeństwo, a także całą obsługę transakcji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3543)

Kontakt:
e-mail: t.krasinska@wgn.pl