zbliżenie na kominek w salonie ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Łódź

Rezydencja do sprzedaży Łódź

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Łodzi (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o funkcjonalnym rozkładzie czterech pokoi na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2000 roku. Rynek wtórny. Powierzchnia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wynosi 220 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kosztuje 980 tys. złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 4 455 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zagospodarowanej, 2900-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze jej atuty.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim najbliższym otoczeniem, to jest doskonale przystrzyżonym trawnikiem z wieloma nasadzeniami. Dużą zaletą jest również funkcjonalny rozkład pomieszczeń, który obejmuje:
KONDYGNACJA 0: salon + garaż + taras + kotłownię + kuchnię + przedpokój + jadalnię + wc
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + hol + łazienkę
KONDYGNACJA 2: schowek.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca elegancją, komfortem i prestiżem oraz malowniczą lokalizacją w spokojnej okolicy. Serdecznie zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy. Zapewniamy także dodatkową usługę, na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę kredytową bez dodatkowych kosztów. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-203)

Kontakt:
e-mail: a.agier@wgn.pl