prestiżowe wnętrze z fortepianem ekskluzywnej w rezydencji na sprzedaż Łódź

Rezydencja do sprzedaży Łódź

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Łodzi (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 2500-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rok budowy – 2007. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie siedmiu pokoi na jednej kondygnacji. Rynek wtórny . Metraż 324 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 5 216 zł. Cena – 1,69 mln złotych. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa przede wszystkim swoją architekturą projektu słynnego architekta. Mocnym atutem jest również prestiżowe wnętrze. Na uwagę zasługuje na pewno oryginalne oświetlenie, które nadaje niesamowity klimat i tworzy unikalną atmosferę. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na KONDYGNACJI ZERO mieszczą się:
– hol
– salon
– kotłownia
– łazienka
– wc
– garaż
– kuchnia
– sypialnia
– pokój gościnny
– jadalnia
– pralnia
– wiatrołap
– salon
na KONDYGNACJI JEDEN znajdują się:
– łazienka
– gabinet
– 2 sypialnie
– hol
– garderoba.

Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży warto jeszcze dodać ogrzewanie podłogowe, instalację alarmową, monitoring oraz atrakcyjną lokalizację przy lesie. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (122-2152)

Kontakt:
e-mail: lodz@wgn.pl