imponujący rozmachem pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Łódź

Rezydencja do sprzedaży Łódź

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Łodzi (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 300 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1926 roku, z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na dwóch kondygnacjach. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 772 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzy osiem pokoi. Powierzchnia 300 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 990 tys. złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Cena luksusowej rezydencji pozostaje do negocjacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym komercyjnym potencjale, gdyż perfekcyjnie nadaje się na biuro prawne, kancelarię lub prestiżową siedzibę firmy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się dodatkowo swoim przepięknie zagospodarowanym ogrodem w angielskim stylu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może dostojnym klimatem wnętrza:
KONDYGNACJA 0: łazienko-pralnia + spiżarnia + jadalnia + kuchnia + basen + pokój dzienny + pokój + hall
KONDYGNACJA 1: pokój dzienny + kąpielowy+ garderoba+ pokój + 2 sypialnie
KONDYGNACJA 2: (PODDASZE UŻYTKOWE): służbówka + łazienka + pomieszczenie.
Osoby zmotoryzowane docenią z pewnością przylegający garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana w przepięknym stylu w niezwykle malowniczej lokalizacji tuż obok jednego z lubianych przez mieszkańców parków. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (122-2205)

Kontakt:
e-mail: lodz@wgn.pl