reprezentacyjne wejście do ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Łódź (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Łódź (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Łodzi (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie pięciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 2 076 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 630 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2000 roku. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 3 938 zł/mkw. przy metrażu 160 mkw. Cena sprzedaży luksusowej rezydencji podlega indywidualnej negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla osób ceniących bliskość natury, ciszę i las. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Na osobną uwagę zasługuje z pewnością przepięknie zadbany i zagospodarowany ogród z krzewami ozdobnymi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: wc + łazienka + hol + korytarz + garaż + gabinet + taras + jadalnia + 2 kuchnie + salon
KONDYGNACJA 1: pomieszczenie gospodarcze + wc + łazienka + balkon + 3 sypialnie.
Unikatowa lokalizacja w pobliżu lasu, w spokojnym, cichym i nieuciążliwym sąsiedztwie to kolejna z zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5261)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl