ciekawe rozwiązania aranżacyjne we wnętrzu luksusowej rezydencji na sprzedaż Łódź (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Łódź (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Łodzi (łódzkie). Wygodny metraż 183 mkw. łącznie z ogromną działką 535 mkw. i atrakcyjną ceną 499 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 2 727 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż zawiera umeblowanie kuchenne i garderobę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoja dogodną lokalizacją w lubianej i prestiżowej okolicy. Rodziny z małymi dziećmi oraz osoby lubiące aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu na pewno ucieszy pobliski park. Warto podkreślić, że obok luksusowej rezydencji na sprzedaż stoi pomocniczy budynek o pow. 72 mkw. z garażem i pomieszczeniem gospodarczym. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM MINUS JEDEN: korytarz + letnia kuchnia + 2 schowki + pokój + kotłownia + łazienka z wc
POZIOM ZERO: korytarz + łazienka z wc + balkon + pokój dzienny + kuchnia
POZIOM JEDEN: balkon + korytarz + sypialnia + 2 pokoje + łazienka z wc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem WGN Nieruchomości. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Współpracujemy z 20 bankami, co oznacza, że gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont tej luksusowej rezydencji. Wieloletnia współpraca z 30 towarzystwami ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najtańszego ubezpieczenia luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1212)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl