po lewej salon, po prawej kuchnia w luksusowej rezydencji na sprzedaż Lwówek Śląski

Rezydencja do sprzedaży Lwówek Śląski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Lwówku Śląskim (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie 9 pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 599 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 590 000 zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na 3 kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 2 185 zł/mkw. przy metrażu 270 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa już od pierwszej prezentacji swoją doskonałą lokalizacją w atrakcyjnej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na 3 poziomach
SUTERENA: pokój dzienny + kuchnia + łazienka + sypialnia + kotłownia + pralnia/suszarnia + spiżarnia
PARTER: pokój dzienny + kuchnia + łazienka + sypialnia + pokój + hol + balkon
PIĘTRO I: pokój dzienny + 2 pokoje + sypialnia + kuchnia + łazienka + hol
STRYCH.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale komercyjnym, gdyż istnieje opcja przekwalifikowania pomieszczeń na np. gabinet lekarski albo biuro. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno garaż. Niezwykle funkcjonalnym i poręcznym rozwiązaniem jest znajdująca się na działce drewniana altana. Zapraszam na prezentacje tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega negocjacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna. (015-12743)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl