słoneczny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Malbork (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Malbork (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Malborka (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 999 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 720 m2 powierzchni. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy dwadzieścia pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 1 388 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w niezwykle malowniczej, bezpiecznej i cichej lokalizacji. Już na samym początku warto podkreślić jej ogromny potencjał – luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się na prowadzenie działalności komercyjnej (np. ekskluzywny żłobek dla dzieci). Na parterze znajduje się aż czternaście dedykowanych ku temu pomieszczeń.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń:
NAJNIŻSZY POZIOM:
– pomieszczenia do zaadaptowania np. na saunę
– warsztat
– 3-stanowiskowy garaż
– siłownia
– 3 pomieszczenia kotłowni
WYŻSZE POZIOMY:
– pomieszczenie gospodarcze
– 2 łazienki
– przedpokój
– garderoba
– wc
– taras
– kuchnia
– antresola
– 5 sypialni
– jadalnia
– pokój dzienny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana w nowoczesnym designie. Dominuje barwa bieli, która współgra z odcieniem podłogi w kolorze celtyckiego dębu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do indywidualnej negocjacji. W razie pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4150)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl