prestiżowy salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Malbork (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Malbork (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Malborka (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano dwadzieścia pokoi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana od razu do zamieszkania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Zabudowa wolno stojąca. Powierzchnia 720 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 1 388 zł. Cena – 999 tys. złotych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w niezwykle malowniczej, cichej i spokojnej lokalizacji. Już na samym początku warto podkreślić jej ogromny potencjał – ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej (np. luksusowy żłobek dla dzieci). Na parterze mieści się aż czternaście dedykowanych ku temu pomieszczeń.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń:
na KONDYGNACJI MINUS JEDEN znajdują się:
– 3-stanowiskowy garaż
– 3 pomieszczenia kotłowni
– warsztat
– siłownia
– pomieszczenia do zaadaptowania np. na saunę
na KONDYGNACJACH WYŻSZYCH znajdują się:
– taras
– wc
– salon
– garderoba
– jadalnia
– przedpokój
– 5 sypialni
– 2 łazienki
– antresola
– pomieszczenie gospodarcze
– kuchnia

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostały w nowoczesnym, eleganckim stylu. Króluje tu biel, która współgra z odcieniem podłogi w kolorze celtyckiego dębu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży do indywidualnej negocjacji. W razie pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4150)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl