komfortowy pokój dzienny w luksusowej rezydencji na sprzedaż Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o wygodnym rozkładzie 2 pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Mocnym atutem jest na pewno starannie wypielęgnowana działka o powierzchni 1554 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i wyróżnia się konkurencyjną ceną wynoszącą 600 000 zł. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na 1 kondygnacji z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana została do użytku w 2018 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za mkw. wynosząca 4 878 zł/m2 przy metrażu 123 m2.

Doskonała lokalizacja w mazurskim krajobrazie, na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich to pierwsza z zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Okolica w sam raz dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących dobrą lokalizację. Długie spacery, wycieczki rowerowe po przepięknych mazurskich okolicach, żeglowanie na szlaku, łowienie ryb to niektóre z atrakcji czekających na przyszłego właściciela tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Kolejne atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż to na pewno przynależny, całoroczny, ocieplony budynek z garażem oraz duży taras. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji tworzą:
– łazienka z wc
– salon
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny.

Wszystkie pomieszczenia i pokoje w luksusowej rezydencji na sprzedaż są zaaranżowane z wyczuciem dobrego smaku, bardzo nowocześnie umeblowane oraz niezwykle jasne i słoneczne. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana jest kominkiem z rozprowadzeniem ciepła. Do budynku doprowadzone są wszystkie media. Duże wrażenie robi starannie wypielęgnowana działka obsadzona szmaragdowymi tujami. Warto podkreślić, że działka jest estetycznie zagospodarowana i posiada system nawadniania. Znajduje się tu drewniana altana, wędzarnia, a także drugi, ogrzewany elektrycznie budynek mieszkalny o powierzchni 40 mkw.

Zapraszam do zadawania pytań, obejrzenia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz jej zakupu. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-891)

Kontakt:
e-mail: gizycko@wgn.pl