kameralny salon z kominkiem w luksusowej rezydencji na sprzedaż Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 3532 m2. Mocnym atutem jest tu poszukiwana na rynku, atrakcyjna i malownicza lokalizacja, funkcjonalny układ 4 pokoi oraz dostosowany do nich metraż 220 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej i znakomitej cenie 530 000 zł. Warto zaznaczyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 1980. Długa listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na 3 kondygnacjach, a także niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 2 409 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w bardzo zacisznym i malowniczym miejscu. Wokół piękne krajobrazy, cisza, spokój. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż podlega negocjacji. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PARTER:
– hol
– garaż
– letnia kuchnia
– spiżarnia
– pralnia
– kotłownia
PIĘTRO:
– kuchnia
– jadalnia
– korytarz
– łazienka z wc
– pokój
PÓŁPIĘTRO:
– salon
– taras
PIĘTRO 2:
– 2 pokoje
– garderoba
– łazienka z wc
– balkon.

Dużym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest zadbany ogród, w którym można zapomnieć o całym świecie. Znajdziemy tu kilka ciekawych zakątków, liczne rośliny, krzewy, drzewa oraz inna dopasowana do siebie roślinność. Ponadto luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się funkcjonalnością, wygodnym rozkładem pomieszczeń oraz dużą ilością naturalnego światła. Atrakcyjna lokalizacja zapewniająca prywatność, spokój i niczym nie zagłuszoną ciszę to kolejna z zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie pytań skontaktuj się nami drogą mejlową.

Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na jej zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4664)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl