efektowne oświetlenie w salonie luksusowej rezydencji na sprzedaż Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie 5 pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Mocnym atutem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 6096 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 930 000 zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na 2 kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 4 220 zł/mkw. przy metrażu 220,39 mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona jest w ogrzewanie podłogowe. Wnętrze luksusowej rezydencji zaaranżowane i urządzone ze smakiem. Jest tu stylowy kominek z płaszczem wodnym oraz dekoracyjny sufit z podświetleniem LED-owym. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji prezentuje się następująco:
POZIOM 0: taras + wiatrołap + kuchnia +  kotłownia + łazienka +  hol + jadalnia + pralnia + sauna + pokój dzienny
POZIOM 1: 2 balkony + 4 sypialnie + garderoba + łazienka.

Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno zainteresuje fakt, że ekskluzywna rezydencja posiada aż trzy miejsca garażowe. Na uwagę zasługuje również zagospodarowana działka z:
– wieloma nasadzeniami
– własnym stawem
– placem zabaw
– budynkiem gospodarczym
Zapraszam do obejrzenia i zakupu ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-766)

Kontakt:
e-mail: irena.olczak@wgn.pl