widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję na sprzedaż Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

Luksusowa rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z czterech kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 3 053 zł/mkw. Starannie zadbana działka o pow. 297 mkw.oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2011 roku. Siedem pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1,49 mln złotych, wygodny metraż 488 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie działalności komercyjnej, czemu sprzyja elitarna lokalizacja w ścisłym centrum, przy uczęszczanym i popularnym ciągu komunikacyjnym. Warto podkreślić, że ekskluzywną rezydencję na sprzedaż można podzielić na 2 samodzielne lokale. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana na trzy różne sposoby: piec na ekogroszek / piec olejowy / kominek z płaszczem wodnym.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały zaaranżowane i zaprojektowane z dobrym gustem. Niezwykle efektownie wygląda zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami oświetlenie LED-owe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
w PODPIWNICZENIU znajdziemy:
– pomieszczenia gospodarcze
– lokal gastronomiczny
na KONDYGNACJI 0 znajdziemy:
– lokal handlowy
– garaż
na KONDYGNACJI 1 znajdziemy:
– pokój dzienny
– hol
– część jadalnianą
– łazienkę
– kuchnię
– sypialnię
na DRUGIM KONDYGNACJI 1 znajdziemy:
– 4 sypialnie
– suszarnię
– pokój kąpielowy
– pralnię.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (079-1503)

Kontakt:
e-mail: skowronska@wgn.pl