przestronny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 168 m2, a także ciekawą ceną 1 149 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 1 kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1980 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 5 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 2 349 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 6 839 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może w pierwszej kolejności komfortowym wnętrzem, wytwornym stylem oraz starannie wypielęgnowaną działkę z przepiękną roślinnością. Rosną na niej także świerki, brzozy i żywopłot. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PODPIWNICZENIE:
– 2 garaże
PARTER:
– salon
– taras
– kuchnia
– jadalnia
– 3 sypialnie
– łazienka
– wc
– hall/biuro.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca olbrzymim potencjałem – pomieszczenia w piwnicy można z powodzeniem zaadaptować na ekskluzywny apartament dla turystów. Istnieje także możliwość zakupu sąsiadującej działki z budynkiem, co umożliwi jeszcze ciekawszą propozycję: stworzenie agroturystki. Rodziny posiadające więcej niż 2 samochody na pewno ucieszą aż 3 miejsca parkingowe (2 w garażu pod budynkiem + 1 wolno stojący garaż). W poczet zalet oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji koniecznie trzeba dodać malowniczą lokalizacją w Krainie Wielkich Jezior. Okolica uchodzi za prawdziwą Perłę Mazur lub Mazurską Wenecję. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej ekskluzywnej rezydencji.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1183)

Kontakt:
e-mail: gizycko@wgn.pl