kameralny pokój gościnny z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż nad morzem

Rezydencja do sprzedaży nad morzem

Luksusowa rezydencja do sprzedaży nad morzem (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z 2 kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 5 065 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 671 mkw. oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2010 roku. 8 pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1 089 000 złotych, wygodny metraż 215 mkw. oraz korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż, w której skład wchodzą 2 niezależne, 2-poziomowe apartamenty z 2 osobnymi wejściami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoim przestronnym, komfortowym i eleganckim wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale komercyjnym – świetnie nadaje się pod wynajem dla turystów (max 20 osób). Sprzyja temu unikatowa lokalizacja (6 minut spacerem do morza), w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0:
CZĘŚĆ OTWARTA:
– salon
– taras
– aneks kuchenny
KONDYGNACJA 1:
– 3 sypialnie
– łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z kompletnym umeblowaniem i wyposażeniem. Duże wrażenie robi przepięknie zadbana i zagospodarowana działka, gdzie stoi praktyczny budynek gospodarczy. Działka została podzielona żywopłotem na dwa oddzielne ogrody, co oznacza, że każda z wypoczywających rodzin może cieszyć się prywatnością. W ogrodzie mieści się również grill, piaskownica oraz urządzenia rekreacyjne dla dzieci (huśtawka, zjeżdżalnia, trampolina).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup), skontaktuj się z nami mejlowo, zadaj swoje pytania i umów się na wizytę. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-15177)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl