imponująca bryła ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż nad morzem

Rezydencja do sprzedaży nad morzem

Luksusowa rezydencja na sprzedaż nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (7 123 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 820 m2, a także ciekawa cena 2,6 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2009 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 365 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z czterech kondygnacji, na których zaaranżowano osiemnaście pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży możliwa do zaprezentowania wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: 2 pokoje + mieszkanie właściciela
KONDYGNACJA 1: 5 pokoi 2-, 3-i 4-osobowych z łazienkami
KONDYGNACJA 2: 5 pokoi 2-, 3- i 4-osobowych z łazienkami
PODDASZE: 2 4-osobowe pokoje z aneksami kuchennymi + 1 3-osobowy pokój.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją malowniczą lokalizacją. Do plaży jest mniej niż poł kilometra. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoim ogromnym, komercyjnym potencjałem z przeznaczeniem pensjonatowym (41 miejsc noclegowych).

Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1293)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl