stylowy kominek w salonie ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż nad morzem

Rezydencja do sprzedaży nad morzem

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w nad morzem (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 089 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 215 m2 powierzchni posadowiona na działce 671 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 8 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2010. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 065 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, w skład której wchodzą 2 niezależne, 2-poziomowe, luksusowe apartamenty z 2 osobnymi wejściami, podjazdami i bramami wjazdowymi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale, gdyż została odpowiednio przystosowana do przyjmowania gości wypoczywających nad morzem. Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej oraz ośrodków wczasowych. Wokół cisza i spokój. Na plaże można dojść w zaledwie 6 minut.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
CZĘŚĆ OTWARTA / KONDYGNACJA 1:
– pokój dzienny
– taras
– aneks kuchennym
CZĘŚĆ OTWARTA / KONDYGNACJA 2:
– 3 sypialnie
– łazienka.
Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje kompletne umeblowanie i wyposażenie widoczne na zdjęciach. Duże wrażenie robi także starannie wypielęgnowana działka z funkcjonalnym budynkiem gospodarczym. Działka została podzielona żywopłotem na 2 oddzielne ogrody, dzięki czemu każda z rodzin przebywająca w luksusowej rezydencji może cieszyć się prywatnością. W ogrodzie znajdziemy także grill, piaskownicę oraz urządzenia rekreacyjne dla dzieci.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zapytaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-17157)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl