imponująca bryła i przepiękna działka wokół ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż nad morzem

Rezydencja do sprzedaży nad morzem

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 700 m2, a także ciekawą ceną 3 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2008 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie piętnastu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 9 898 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 286 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z „know-how” działającej w jej wnętrzu firmy agroturystycznej oraz bazą kontaktów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż otoczona przepięknie zagospodarowaną działką, na której znajdziemy obiekty sportowe (boiska), piaskownice, place zabaw z huśtawkami dla dzieci, piec z rożnem do pieczenia dzika lub prosiaka, wędzarnię do wędzenia ryb, grille, 2 ogromne ogniska, basen kąpielowy itp. Dla gości oraz do użytku mieszkańców pozostaje duży parking na 40 pojazdów (w tym kamperów). Amatorów wędkowania ucieszą dwa stawy, w których złowić można karasie, karpie, leszcze i liny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w doskonałej lokalizacji tuż przy morzu, w pobliżu Wolińskiego Parku Narodowego. Na wyciągnięcie ręki piękny las i jezioro. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład elitarnego kompleksu zabudowań łącznie z drugim budynkiem mieszkalnym (murowana chata) oraz pomostem do jeziora. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację.

Z powodu epidemii spotykamy się z Państwem w umówionym terminie. Jestem do Państwa dyspozycji telefonicznie, mailowo i w siedzibie firmy. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu. 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (031-20)

Kontakt:
e-mail: e.syrenicz@wgn.pl