salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż nad morzem

Rezydencja do sprzedaży nad morzem

Luksusowa rezydencja na sprzedaż nad morzem (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o funkcjonalnym rozkładzie 5 pokoi na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Powierzchnia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wynosi 106 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kosztuje 499 000 złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 4 708 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zagospodarowanej, 287-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze jej atuty. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją malowniczą lokalizacją w znanej i lubianej, nadmorskiej miejscowości. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PARTER:
– salon
– kuchnia
– łazienka
– wc
– taras
PODDASZE:
– 4 sypialnie.

Na osobną uwagę zasługuje starannie zadbana i zagospodarowana działka z wydzielonym miejscem zabaw dla dzieci i huśtawką. Blisko las. Przy transakcji zakupu tek ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup lub jej remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-14144)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl