imponujące rozmachem wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Nowa Sól

Rezydencja do sprzedaży Nowa Sól

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Nowej Soli (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z trzech kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 1 378 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 900 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Dwanaście pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 620 tys. złotych, wygodny metraż 450 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka od pierwszego spojrzenia swoim przepięknym ogrodem z ozdobnymi krzewami, iglastymi drzewami, winogronem i perfekcyjnie przystrzyżonym trawnikiem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom wysoki poziom bezpieczeństwa (solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe) i komfortu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM -1: 3 pomieszczenia gospodarcze + kotłownia + garaż
POZIOM 0: łazienka + 2 pokoje + przedpokój + kuchnia
POZIOM 1: 4 sypialnie + salon + przedpokój + łazienka + kuchnia + hol
POZIOM 2: łazienka + aneks kuchenny + przedpokój + klatka schodowa + 3 sypialnie + salon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją urokliwą lokalizacją pod lasem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Właściciele aut z pewnością docenią aż siedem miejsc parkingowych (garaż + wiata). Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom wysoki poziom bezpieczeństwa (solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe).

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup), skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-4871)

Kontakt:
e-mail: j.noga@wgn.pl