nowoczesny salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 749 000 złotych. Powierzchnia 220 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 3 405 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 6 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 1143-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się przepięknie zadbanym i wypielęgnowanym ogrodem z licznymi nasadzeniami krzewów. Do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży prowadzi prestiżowy, reprezentacyjny wjazd wyłożony kostką. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym i popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu koszty pośrednika pokrywa wyłącznie sprzedający. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0:
– wiatrołap
– korytarz
– łazienka
– garaż
– 3 pokoje
– pomieszczenie gospodarcze
– pokój dzienny
– kotłownia
– wc
– kuchnia
KONDYGNACJA 1:
– 2 sypialnie
– hol
– 2 garderoby
– łazienka

Na straży bezpieczeństwa mieszkańców tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży czuwa zaawansowany system alarmowy. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. Posiadamy certyfikat jakości SJ Expert wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-8524)

Kontakt:
e-mail: b.przybylski@wgn.pl

x (x)