nowoczesne oświetlenie wnętrza luksusowej rezydencji na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie 5 pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 426 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 660 000 zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na 2 kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2016 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 4 500 zł/mkw. przy metrażu 146, 66 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PRZYZIEMIE:
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– pokój
– łazienka
– pomieszczenie techniczne
– garaż
– wiatrołap
– taras
PODDASZE:
– 3 sypialnie
– garderoba
– łazienka
– komunikacja.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym właścicielom duże poczucie komfortu (klimatyzacja, instalacja centralnego odkurzania, ogrzewanie podłogowe) i bezpieczeństwa (monitoring). Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje m.in.:
– zabudowę kuchenną z AGD (bez lodówki)
– szafę w zabudowie w wiatrołapie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w pobliżu sklepu, szkoły, przedszkola, pawilonów usługowo-handlowych etc. Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 25 – letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN a także posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9301)

Kontakt:
e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl