prestiżowe wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 744 m2. Mocnym atutem jest tu poszukiwana na rynku, atrakcyjna i malownicza lokalizacja, funkcjonalny układ 5 pokoi oraz dostosowany do nich metraż 170 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej i znakomitej cenie 490 000 zł. Warto zaznaczyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2008. Długa listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na 2 kondygnacjach, a także niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 2 882 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca znakomitą lokalizacją w pobliżu wielu sklepów i szkół. Duże wrażenie robi także zadbana i wypielęgnowana działka. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE znajdziemy: łazienkę + salon + 3 pokoje + taras + pomieszczenie gospodarcze + jadalnię + kuchnię + wiatrołap
na PIĘTRZE znajdziemy: hol + łazienkę + antresolę + garderobę.

Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-7018)

Kontakt:
e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl