stylowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 1988 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 023 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 885 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 220 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 596 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom ogromne poczucie komfortu (ogrzewanie podłogowe) oraz bezpieczeństwa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może przemyślanym rozkładem pomieszczeń:
KONDYGNACJA -1: korytarz + 4 pomieszczenia
KONDYGNACJA -1/2: 4 pomieszczenia + garaż + kotłownia + pralnia + kuchnia + łazienka + pokój + wiatrołap
KONDYGNACJA 0: garderoba + wiatrołap + klatka schodowa + wc + przedpokój + strefa jadalniana + kuchnia + taras + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1/2: łazienka + garderoba + hol + taras + 3 sypialnie
KONDYGNACJA 1 / PODDASZE: pomieszczenia strychowe z możliwością zagospodarowania na pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale, gdyż przyziemie z niezależnym wejściem może stanowić lokal na działalność, biuro, usługi albo odrębne mieszkanie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się przepięknym ogrodem obsadzonym gustowną zielenią. Duże wrażenie robi na pewno kameralne oświetlenie. Osoby zmotoryzowane zainteresuje dodatkowa wiata na dwa auta. Kwestia umeblowania i wyposażenia oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji pozostaje do indywidualnego ustalenia ze sprzedającym. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9403)

Kontakt:
e-mail: m.switala@wgn.pl