nowoczesny aranż salonu w luksusowej rezydencji na sprzedaż Ostrów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 886 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 790 m2, a także ciekawa cena 470 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2016 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 96,2 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano trzy pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż łącznie z ujętymi w cenie meblami kuchennymi (zmywarka, kuchenka, lodówka), a także pozostałym umeblowaniem widocznym na zdjęciach. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym właścicielom ogromne poczucie komfortu, o co dba m.in. ogrzewanie podłogowe. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + kotłownia + wiatrołap + przedpokój + 2 łazienki + 2 sypialnie + kuchnia + strefa jadalniana + pokój dzienny.

Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 25- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9368)

Kontakt:
e-mail: m.switala@wgn.pl