imponujące rozmachem wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Ostrów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 140 m2, a także ciekawą ceną 620 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 3 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1975 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 5 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 121 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 429 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale komercyjnym (lokal usługowy). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w szereg nowoczesnych rozwiązań, jak na przykład panele słoneczne, ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań wraz z budynkami gospodarczymi. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA -1: pralnia + wyjście na podwórko
KONDYGNACJA 0: 3 pokoje + łazienka + hol
KONDYGNACJA 1: salon + aneks kuchenny + łazienka + 2 pokoje.

Serdecznie zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1037)

Kontakt:
e-mail: k.wawrzyniak@wgn.pl