nowoczesny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Ostrów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego (wielkopolskie). Funkcjonalny metraż 272 m2 wraz z dużą działką 2383 m2 i atrakcyjną ceną 1 390 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 2014 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 6 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także atrakcyjna cena za metr kwadratowy 5 110 zł/m2, wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się niebywałą elegancją, wytwornością, prestiżem oraz reprezentacyjną architekturą. Dużą zaletą jest także doskonała lokalizacja w spokojnej okolicy.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na NIŻSZEJ kondygnacji znajdziemy:
– gabinet
– salon
– łazienkę
– kotłownię
– skrytkę
– taras
– garaż na 2 samochody
– pralnię
– kuchnię
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy:
– balkon
– 5 sypialni
– 2 garderoby
– 2 łazienki.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto starannie wypielęgnowaną działką obsianą trawą i obsadzona ozdobnymi krzewami. Dodatkowo na działce mieści się:
– drewniana altana
– plac zabaw dla najmłodszych
– wolnostojący budynek garażowo-gospodarczy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest wieloma nowoczesnymi zdobyczami techniki, jak np.
– inteligentny system sterujący oświetleniem
– system otwieraniem bramy wjazdowej na posesje
– centralny odkurzacz
– ogrzewanie podłogowe
– zmiękczacz wody
– wideofon
– instalacja alarmowa
– monitoring.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 24- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9150)

Kontakt:
e-mail: b.przybylski@wgn.pl