zbliżenie na kominek w salonie ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż

Rezydencja do sprzedaży Piła (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Piły (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie dwunastu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 15 480 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 1,2 mln zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2017 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 2 222 zł/mkw. przy metrażu 540 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją znakomitą lokalizacją wśród bogatej infrastruktury (m.in. stacja paliw, szkoły, przedszkola, restauracje, bary, sklepy). Warto zaznaczyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się pomiędzy dwoma kompleksami leśnymi. Dzięki temu ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej, jak np.: prestiżowy hotel, ośrodek szkoleniowo-edukacyjny, działalność twórcza, agroturystyka.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów i gości luksusowej rezydencji na sprzedaż jest nowoczesny system monitoringu z kilkunastoma kamerami oraz systemem alarmowym. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań:

BUDYNEK NR 1:
POZIOM 0: taras + ogród zimowy + pokój dzienny + kotłownia + jadalnia + łazienka + spiżarnia + sauna + kuchnia + 3 sypialnie
NIEUŻYTKOWE PODDASZE
BUDYNEK NR 2:
POZIOM 0: taras + pokój dzienny + łazienka + kuchnia + pokój
POZIOM 1: antresola + 2 sypialnie + łazienka + balkon
BUDYNEK NR 3:
POZIOM 0: 2 garaże + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + kotłownia + jadalnia
POZIOM 1: taras + 3 sypialnie + 3 łazienki + sala multimedialna.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży są kompletnie odrestaurowane z poszanowaniem pierwotnej estetyki i klimatu wiejskiego siedliska, a także z troską o zachowanie oryginalnej, charakterystycznej architektury. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży została rozbudowana i zmodernizowana w latach 2012 – 2017. W przypadku wszelkich pytań pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-107)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl