zbliżenie na kominek w holu ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Piła (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piła (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Piły (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,2 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 540 m2 powierzchni posadowiona na działce 15 480 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy dwanaście pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2017. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2 222 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa doskonałą lokalizacją wśród niezbędnej do codziennego życia infrastruktury (szkoły, przedszkola, restauracje, stacja paliw, bary, sklepy). Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się pomiędzy dwoma kompleksami leśnymi. Dzięki temu luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się na prowadzenie działalności komercyjnej, jak np.: elitarny hotel, prestiżowy ośrodek szkoleniowo-edukacyjny, działalność twórcza albo agroturystyka. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników i gości ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest nowoczesny system monitoringu z kilkunastoma kamerami + system alarmowy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań:
BUDYNEK NUMER JEDEN:
KONDYGNACJA ZERO: kuchnia + spiżarnia + jadalnia + salon + taras + 3 sypialnie + sauna + łazienka + kotłownia + ogród zimowy
KONDYGNACJA JEDEN: pomieszczenie nieużytkowego poddasza
BUDYNEK NUMER DWA:
KONDYGNACJA ZERO: kuchnia + salon + pokój + łazienka + taras
KONDYGNACJA JEDEN: łazienka + antresola + balkon + 2 sypialnie
BUDYNEK NUMER TRZY:
KONDYGNACJA ZERO: kotłownia + pomieszczenie gospodarcze + 2 garaże + jadalnia + kuchnia
KONDYGNACJA JEDEN: 3 łazienki +taras + sala multimedialna + 3 sypialnie.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż są całkowicie odrestaurowane z poszanowaniem pierwotnej estetyki i klimatu wiejskiego siedliska oraz z troską o zachowanie oryginalnej, charakterystycznej architektury. Luksusowa rezydencja na sprzedaż została rozbudowana i zmodernizowana w latach 2012 – 2017. W przypadku wszelkich pytań pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-107)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl