przestronny salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 2 038 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1995 roku, z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na trzech kondygnacjach. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 350 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzy osiem pokoi. Powierzchnia 260 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 530 tys. złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Długą listę zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż uzupełnia centralnie ogrzewana a także wygodny rozkład pomieszczeń:
POZIOM ZERO: pralnia + wc + garaż + kotłownia + 2 pomieszczenia gospodarcze
POZIOM JEDEN: pokój dzienny + wc + kuchnia + korytarz + taras
POZIOM DWA: korytarz + 2 łazienki z wc + 4 pokoje
POZIOM TRZY: wc + 2 pokoje.

Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacji ze zdecydowanym kupującym. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-3490)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl