widok od strony tarasu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 3 913 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 1 100 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2001 roku. Sześć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 990 tys. złotych, wygodny metraż 253 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy standard życia, bezpieczeństwo i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się znakomitą lokalizacją i zapierającym dech w piersiach ogrodem zaprojektowanym przez znaną firmę ogrodniczą. Rosną tu oryginalne i rzadko spotykane nasadzenia. Wybudowane jest również oczko wodne.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na NIŻSZYM POZIOMIE: jadalnia + pralnia + 2 sypialnie + hall + wc + garderoba + wiatrołap + pokój dzienny + kuchnia + garaż 2-stanowiskowy + łazienka z wc + taras + kotłownia
na WYŻSZYM POZIOMIE: strychy użytkowe + łazienka z wc + 2 sypialnie + pokój dzienny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca elegancką i oryginalną architekturą a także elitarną lokalizacją. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-3999)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl