widok z boku na luksusową rezydencją na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 750 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 428 m2 powierzchni posadowiona na działce 9 956 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy osiem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1940. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 1 752 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia swoją starannie utrzymaną działką z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów owocowych. Cena luksusowej rezydencji podlega indywidualnej negocjacji. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wygląda następująco:
POZIOM MINUS JEDEN: suszarnia + kotłownia + pralnia
POZIOM 0: hall + łazienka + komunikacja + korytarz + schody + garderoba + sypialnia + pokój dzienny + kuchnia + pokój
POZIOM 1: korytarz + 6 pokoi + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przeszła kapitalny remont. Podczas prac remontowych wykonano między innymi wymianę: stolarki drzwiowej, instalacji, pokrycia dachowego, stropów, stolarki okiennej obudowanie i ocieplenie ścian, podłóg, podwalin etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozbudowana o werandę od strony wschodniej, ganek wejściowy od podwórza i sypialnię łącznie z salonem od strony północnej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z ogromnym potencjałem, perfekcyjnie nadająca się nie tylko do zamieszkania, ale również do prowadzenia działalności komercyjnej. Zapraszamy.

Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4552)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl