kameralny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 790 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 165,31 m2 powierzchni posadowiona na działce 4 309 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 5 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2002. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 779 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale – doskonale nadaje się bowiem na prowadzenie w niej działalności komercyjnej (usługi). Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań:
BUDYNEK 1:
PARTER:
– przedsionek
– 2 pokoje
– kuchnia
– kotłownia
– wc
– spiżarka
PODDASZE UŻYTKOWE:
– 3 pokoje
– łazienka
– garderoba
– hol,
BUDYNEK 2:
PARTER:
– 2 garaże
– salon
– 2 pokoje
– kuchnia
– łazienka
– kotłownia
– pomieszczenie gospodarcze
– korytarz
– wiatrołap
– komunikacja.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto przepięknym sadem i warzywnym ogrodem.  Prezentacja oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji wyłącznie po wcześniejszym umówieniu z Biurem WGN Nieruchomości. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę banków.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5128)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl