prestiżowe wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 180 m2, a także ciekawą ceną 600 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie sześciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 9 800 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 333 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje bajkowym ogrodem z przepięknymi krzewami, iglakami i owocowymi drzewami. Właściciele aut z pewnością docenią osobny garaż. Na działce mieści się także kotłownia. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży są niezwykle stylowe. Olbrzymim udogodnieniem jest także balkon typu loggia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi atrakcyjną propozycję dla rodzin poszukujących europejskiego standardu, niebywałego komfortu i prestiżu. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: łazienka + pokój dzienny + kuchnia + hol
KONDYGNACJA 1: hol + sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się komercyjnym potencjałem (tartak z magazynem). Zapraszamy na prywatną prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy w uzyskania finansowania na zakup luksusowej rezydencji i w przeprowadzeniu przez cały proces zakupu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Strony transakcji są objęte ubezpieczeniem OC. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (036-14)

Kontakt:
e-mail: Radomsko.nieruchomosci@wgn.pl