widok z lotu ptaka na luksusową rezydencję na sprzedaż Polanica-Zdrój

Rezydencja do sprzedaży Polanica-Zdrój

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w Polanicy-Zdroju (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z 3 kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 4 693 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 1620 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. 7 pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 1 490 000 złotych, funkcjonalny metraż 317,5 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Prestiżowa lokalizacja w jednym z najbardziej urokliwych zakątków miasta, najwyższy standard wykończenia i najlepszej klasy użyte materiały to bez wątpienia najmocniejsze zalety tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Okolica jest wyjątkowo spokojna, malownicza, a przy tym bardzo prestiżowa.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań oraz rozprowadzonym ogrzewaniem podłogowym. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na NIŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy:
– komunikację
– 2 pokoje
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy:
– salon
– wiatrołap
– kuchnię
– komunikację
– jadalnię
– łazienkę
– gabinet
na NAJWYŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy:
– osobny apartament (salon z kuchnią, łazienka, sypialnia)
– sypialnię
– pokój
– pokój kąpielowy z wc
– taras.
Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno ucieszy dwustanowiskowy garaż.

Na osobną uwagę zasługuje imponujące widoki z okien i na panoramę okolicznych wzgórz oraz pasma Sudetów. Blisko znajdują się również lasy. Polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16070)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl