zbliżenie na kominek w salonie ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Polanica-Zdrój

Rezydencja do sprzedaży Polanica-Zdrój

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Polanicy-Zdroju (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 4 693 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 1 620 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2007 roku. Siedem pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1 490 000 złotych, wygodny metraż 317,5 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w jednym z najbardziej urokliwych punktów miasta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana w bawarskim stylu, z dbałością o elementy dekoracyjne i budowlane. Duże wrażenie robi także starannie wypielęgnowana działka i ogród z elementami zieleni niskiej i wysokiej.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba m.in. ogrzewanie podłogowe, monitoring i profesjonalna ochrona. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA -1: 2 pokoje + taras + komunikacja + kotłownia + spiżarnia
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + kuchnia + jadalnia + gabinet + pokój gościnny + łazienka + hall + komunikacja + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: 4 sypialnie + taras + pokój kąpielowy + garderoba/łazienka z wc + osobny apartament (pokój dzienny + aneks kuchenny + łazienka + sypialnia + balkon) + pomieszczenie gospodarcze/pralnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje niezapomniane i zapierające dech w piersiach widoki na panoramę okolicznych wzgórz i pasma Sudetów. Wokół piękne lasy. Polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16202)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl