widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję do sprzedaży Polanica-Zdrój

Rezydencja do sprzedaży Polanica-Zdrój

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Polanicy-Zdroju (dolnośląskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 890 000 złotych. Powierzchnia 264 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 3 371 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 6 pokoi na 3 kondygnacjach. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 769 -metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca imponującymi tarasami oraz pieczołowicie wypielęgnowanym ogrodem z licznymi nasadzeniami. Atrakcyjna lokalizacja nieopodal centrum, w spokojnej i bezpiecznej okolicy, pośród prestiżowej zabudowy jednorodzinnej to kolejny z mocnych atutów tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1: garaż + spiżarnia + kotłownia + łazienka + pralnia + kuchnia + suszarnia
KONDYGNACJA 0: salon + łazienka + taras + spiżarnia + gabinet + jadalnia + kuchnia + aneks
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + antresola + łazienka
KONDYGNACJA 2: 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znakomicie nadaje się również na prowadzenie działalności gospodarczej, jak na przykład siedziby firmy, hotelu, hostelu itp. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończone w najwyższym standardzie przy użyciu materiałów najlepszego sortu. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 25 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (150-946)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
tel. +48 71 786 42 40
tel. +48 696 436 549