imponujące elegancją wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Poznań

Rezydencja do sprzedaży Poznań

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Wygodny metraż 335 mkw. łącznie z ogromną działką 1 084 mkw. i atrakcyjną ceną 1,42 mln zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2000 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z czterech pokoi rozmieszczonych na trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 4 239 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się od pierwszej prezentacji swoją elegancją, komfortem i prestiżem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż bez obciążeń, z wydzieloną księgą wieczystą. Rozkład pokoi a także pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na NAJNIŻSZYM POZIOMIE: pomieszczenia gospodarcze + sala rekreacyjna + garaż + sauna + kotłownia + pralnia
na WYŻSZY POZIOMIE: garderoba + taras+  hol + aneks jadalniany + pokój/gabinet + spiżarnia + wiatrołap + pokój dzienny + łazienka + kuchnia
na JESZCZE WYŻSZYM POZIOMIE: pokój + 2 łazienki + sypialnię + hol + pomieszczenie gospodarcze
na NAJWYŻSZYM POZIOMIE: nieużytkowe poddasze.

Mocny atutem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest jej atrakcyjna lokalizacja w bezpiecznej, cichej i przede wszystkim spokojnej okolicy. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum. Blisko jezioro i rzeka. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu, a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-191)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl