elegancki salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Poznań

Rezydencja do sprzedaży Poznań

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Cena – 1,49 mln złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 1084-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2000 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Powierzchnia 335 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 4 448 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż bez obciążeń wraz z wydzieloną księgą wieczystą. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA -1: garaż + sala rekreacyjna + pomieszczenia gospodarcze + sauna + kotłownia + pralnia
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + salon + hol + taras + garderoba + kuchnię + łazienka + aneks jadalniany + pokój/gabinet + spiżarnia
KONDYGNACJA 1: pomieszczenie gospodarcze + pokój + hol + 2 łazienki + sypialnia
KONDYGNACJA 2: nieużytkowe poddasze.

Mocny atutem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest jej znakomita lokalizacja w cichej, spokojnej i przede wszystkim bezpiecznej okolicy. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum. Nieopodal jest jezioro i rzeka. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-191)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl