nowocześnie zaaranżowane wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Poznań

Rezydencja do sprzedaży Poznań

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 979 -metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rok budowy – 2005. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie jedenastu pokoi na trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Metraż 409,6 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 3 662 zł. Cena – 1,5 mln złotych. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim ogromnym potencjałem i znakomitą lokalizacją. Obecnie część luksusowej rezydencji na sprzedaż jest wynajmowana, generując dochód w wysokości ok. 10 tysięcy zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się na prowadzenie działalności komercyjnej, jak np. biura, usługi. Warto w tym miejscu nadmienić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z części usługowej, gdzie mieści się gabinet kosmetyczny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również wspominaną już wcześniej malowniczą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, tuż obok pięknego kompleksu leśnego. Dużą zaletą jest także bliskość drogi krajowej 92, zapewniającej wygodny i bezkolizyjny dojazd do drogi szybkiego ruchu S11 oraz autostrady A2. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na KONDYGNACJI MINUS JEDEN znajdziemy:
– kotłownię
– salon
– pralnię
– 2 pokoje
– spiżarnię
– wc
– łazienkę
– kuchnię
– korytarz
na KONDYGNACJI ZERO mieszczą się:
– korytarz
– wiatrołap
– kuchnia
– gabinet
– salon
– salon kąpielowy
– wc
– sypialnię
– garderoba
w STREFIE USŁUGOWA znajdziemy:
– klatkę schodową
– korytarz
– salon fryzjersko-kosmetyczny
– łazienkę
– salon
– aneks kuchenny
na KONDYGNACJI JEDEN znajdziemy:
– 2 niezależne mieszkania
LOKAL NUMER JEDEN:
– antresola/sypialnia
– salon
– łazienka
– aneks kuchenny
LOKAL NUMER DWA:
– antresola/sypialnia
– salon
– łazienka
– aneks kuchenny
na KONDYGNACJI DWA (poddasze) mieszczą się:
biura
– wc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż olśniewają swoim nowoczesnym designem. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-202)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl