na pierwszym planie jadalnia w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Poznań

Rezydencja do sprzedaży Poznań

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z czterech kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 4 669 zł/mkw. Przepięknie zadbana działka o pow. 694 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 1935 roku. Dwanaście pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1,62 mln złotych, wygodny metraż 347 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w niezwykle prestiżowej lokalizacji, w otoczeniu elitarnych kancelarii prawnych, gabinetów lekarskich, poradni specjalistycznych, żłobków, przedszkoli, sklepów, szkół, szpitali. W pobliżu rozległe tereny rekreacyjne przeznaczone dla wypoczynku, gdzie można zregenerować ciało i umysł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale z możliwością uniezależnienia każdego piętra i zamontowania osobnego licznika elektrycznego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest licznymi technologiami, jak np. instalacja telewizyjna i internetowa (światłowód), dzięki czemu w każdym pokoju jest dostęp do gniazdek. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM -1: pomieszczenia gospodarcze + kotłownia + suszarnia + pralnia
POZIOM 0: taras + kuchnia + łazienka + klatka schodowa + salon + gabinet + kuchnia robocza + korytarz
POZIOM 1/2: taras
POZIOM 1: sypialnia z prywatną łazienką i garderobą + pokój garderobiany + korytarz + salon + pokój + łazienka
POZIOM 2: łazienka + hol + 4 pokoje + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze.
Osoby zmotoryzowane docenią duży, wolnostojący garaż wyposażony w niezbędne media.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. W przypadku wszelkich pytań dotyczących tej luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostajemy do dyspozycji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy pośredników do współpracy. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-266)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl