zaaranżowane w klasycznym stylu wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o funkcjonalnym rozkładzie 3 pokoje na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2013 roku. Rynek wtórny. Powierzchnia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wynosi 94 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kosztuje 579 000 złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 6 160 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zagospodarowanej, 1400-metrowej działce. Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe (egzotyczne drewno merbau, gres), znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze jej atuty. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z 2 miejscami postojowymi.

Prestiżowa lokalizacja na zamkniętym terenie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji to kolejna z zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. To niezwykle spokojna okolica o bardzo małym natężeniu hałasu, w bezpośrednim otoczeniu centrum miasta i bogatą w niezbędną do życia infrastrukturę usługowo-handlową. Nieopodal szpital, żłobek, znana galeria handlowa, hotel, dyskont słynnej sieci, szkoły, biblioteka, sklepy, apteki, punkty usługowe, basen, kluby fitness.

Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest zatopiony w zieleni tarasem oraz obszerny balkon. Luksusowa rezydencja adresowana do rodziny poszukującej ciszy, spokoju i bezpieczeństwa a zarazem komfortu w niezwykle pieczołowicie wykończonych z troską o najdrobniejszy detal wnętrzach.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
PARTER:
– hall
– salon
– taras
– kuchnia
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze
PIĘTRO:
– sypialnia
– balkon
– łazienka
– gabinet
– garderoba.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o niskich kosztach eksploatacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowiąca pełną własność z wydzieloną Księgą Wieczystą. W przypadku wszelkich pytań dotyczących luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-184)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl