przestronne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 1760 m2. Mocnym atutem jest tu poszukiwana na rynku, atrakcyjna i malownicza lokalizacja, funkcjonalny układ 5 pokoi oraz dostosowany do nich metraż 220 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej i znakomitej cenie 1 300 000 zł. Warto zaznaczyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2011. Długa listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na 2 kondygnacjach, a także niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 909 zł/m2.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zaaranżowane w nowoczesnym designie. mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest z pewnością słoneczny taras oraz doskonała lokalizacja, co spodoba się szczególnie rodzinom poszukującym ciszy, spokoju i bezpieczeństwa. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
na NIŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy: łazienkę + hol wejściowy + gabinet + pralnię + wc + salon + sypialnię + kotłownię + garaż + kuchnię
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy: pomieszczenie gospodarcze + łazienkę + 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o pełnej własności z wydzieloną księgą wieczystą. W przypadku wszelkich pytań na temat tej luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-182)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl