kameralne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Funkcjonalny metraż 260 m2 wraz z dużą działką 1464 m2 i atrakcyjną ceną 790 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 1986 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 7 pokoi rozmieszczonych na 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 3 038 zł/m2, wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim ogromnym potencjałem oraz unikatową lokalizacją w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego, z dala od zgiełku miasta. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do rodziny szukającej ciszy, spokoju, bezpieczeństwa, a także dostępu do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej (szkoły, sklepy, apteki, poczta, restauracje). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PRZYZIEMIE: kuchnia + spiżarnia + korytarz z klatką schodową + łazienka + pomieszczenie gospodarcze
na PARTERZE znajdziemy: pokój dzienny + pokój + kuchnię + łazienkę + korytarz + taras
na PIĘTRZE mieszczą się: pokój z antresolą + sypialnia z antresolą + 2 pokoje + łazienka + garderoba + korytarz.
Obok luksusowej rezydencji na sprzedaż znajduje się budynek gospodarczo-garażowy w konstrukcji stalowej pokryty blachą.

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Nr licencji pośrednika prowadzącego ofertę – 24516. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-244)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl