kameralny pokój gościnny z jadalnią w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 464 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 2 688 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 260 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, siedem pokoi na trzech kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1986 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 699 tys. zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ogromnym potencjałem oraz unikatową lokalizacją w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana rodzinom szukającym ciszy, spokoju, bezpieczeństwa, a także dostępu do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej, takiej jak restauracje, poczta, apteki, sklepy, szkoły etc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: pomieszczenie gospodarcze + korytarz + klatka schodowa + kuchnia + łazienka + spiżarnia
KONDYGNACJA ZERO: taras + łazienka + pokój + salon + kuchnia + korytarz
KONDYGNACJA JEDEN: korytarz + łazienka + sypialnia + antresola + garderoba + 2 pokoje + pokój.
Obok ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży mieści się praktyczny i niezwykle użyteczny budynek gospodarczo-garażowy w konstrukcji stalowej.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-244)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl