elegancki kominek w wytwornym salonie ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (7 356 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 2 555 m2, a także ciekawa cena 765 tys. zł. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 104 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może dużym potencjałem komercyjnym (budynek gospodarczy). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana osobom lubiącym eleganckie wnętrza, prestiż, komfort i malowniczą lokalizację. Nieopodal znajdziemy sklepy, szkoły, odziały banków, restauracje, cukiernie, markety. Dużym atutem jest również pobliskie jezioro. Rozkład pokoi a także pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
NIŻSZY POZIOM: łazienka + pokój + hol + kuchnia + salon + wiatrołap
WYŻSZY POZIOM: łazienka + hol + 3 pokoje + schody
BUDYNEK GOSPODARCZY: pomieszczenie warsztatowe + biuro pomieszczenie + sanitarne + pomieszczenie techniczne + wiatrołap.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-259)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl