imponująca architektonicznie bryła luksusowej rezydencji na sprzedaż Radomsko

Rezydencja do sprzedaży Radomsko

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Radomsku (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 571 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 960 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 210 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 5 860 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana wieloma nowoczesnymi zdobyczami techniki (superszybki Internet ze światłowodu).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje stylowym i prestiżowym wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + garaż + pralnia + wc + taras + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: hol + wc + łazienka + garderoba + 2 balkony + 3 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją znakomitą lokalizacją blisko centrum miasta oraz obwodnicy. W pobliżu znajdziemy również lasy, co gwarantuje ciszę i spokój. Zapraszamy na prywatną prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pomagamy w uzyskania finansowania na zakup ekskluzywnej rezydencji, a także w przeprowadzeniu przez cały proces zakupu. Strony transakcji są objęte ubezpieczeniem OC. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (036-19)

Kontakt:
e-mail: radomsko.nieruchomosci@wgn.pl