po lewej salon, po prawej pokój dzienny w luksusowej rezydencji na sprzedaż Rzeszów

Rezydencja do sprzedaży Rzeszów

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Rzeszowie (podkarpackie) za 2 miliony złotych. Powierzchnia 400 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład dziesięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 850 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na trzech kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 5 000 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencji doskonałą lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury. W pobliżu znajdziemy banki, lokale gastronomiczne, galerie handlowe, apteki, przychodnie zdrowia, żłobki, przedszkola, szkoły i sklepy. Niesamowicie efektownie prezentuje się okalająca luksusową rezydencję do sprzedaży perfekcyjnie zadbana działka porośnięta krzewami ozdobnymi i drzewami owocowymi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w opcji z lub bez umeblowania (do uzgodnienia). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z 2 loggiami i garażem w bryle.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PRZYZIEMIE: kotłownia + 2 pokoje + korytarz + łazienka + kuchnia
KONDYGNACJA 0: 3 pokoje + schowek + kuchnia + jadalnia + przedpokój + pokój dzienny + spiżarnia + łazianka
KONDYGNACJA 1: przedpokój + 3 pokoje + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny + spiżarnia + łazianka
KONDYGNACJA 2: powierzchnia na poddaszu do adaptacji na pomieszczenia mieszkalne.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana inwestorom. To znakomite miejsce pod siedzibę firmy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim ogromnym potencjałem, a także atrakcyjną lokalizacją. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (135-1052)

Kontakt:
e-mail: rzeszow@wgn.pl